kwietnia 14, 2018

No po prostu się zakochałam ...


To był piękny dzień wręcz zajebi*** , nigdy go nie zapomnę i chce więcej takich dni.
Dla niektórych taki dzień to stracony dzień , bo po co komu rozwijać i zwijać węże ... przecież to jest nie potrzebne i przecież można co innego robić . Dla mnie ten dzień nie był stracony wręcz przeciwnie był cudowny.
Dla mnie rozwijanie i zwijanie węża to coś bardzo ważnego. Wszystko co związane ze strażą pożarną jest bardzo ważne , bo ja to kocham.
Mimo tego , że czuję się lekko zmęczona, bolą mnie rączki , plecy , szuja, nogi to jest to cudowne, nie ma nic pięknego niż zakwasy po ćwiczeniach pożarniczych. Wiadomo wtedy , że nie był to stracony dzień .

Ćwiczenia są bardzo ważne, im więcej ćwiczyć tym lepiej.

  
 Jak się czuję ? Wszystko mnie boli , odczuwam ból i jest on coraz większy . Wiem co mnie czeka , i nie będzie łatwo , pewnie będą jeszcze raz czuć ból i może tak być że będzie on jeszcze większy niż teraz.
Taki zawód i nikt mówił , że będzie łatwo . Tylko jest malutki problem , ja bardzo tego chce , chce pokonać swój strach, chce oraz pokonać swoje słabości.
Swoją drogą ... chce pokazać pewnym osobą , że potrafię i że jest bardzo wartościową osóbką . To taka moja motywacja.

Dziś ćwicząc uświadomiłam sobie , że moja kondycja jest słaba i coś zacząć coś robić .  
l


Jak się uda będzie więcej notek z przemyśleniami, o tym jak jest ciężko i o tym , że daję rade... a ci którzy we mnie nie wiedzą co być może się za jakiś czas się zdziwią , co chce SOBIE oraz im udowodnić , że potrafię pokonać swoje słabości.No po prosty się zakochałam ... ❤OSP Rzęczkowo❤

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Strażaczka , Blogger