stycznia 06, 2018

🚒STRAŻACZKA ... Witam🚒
Zawsze myślałam , że moje marzenie nigdy się nie zrealizuje. Że w jakiś sposób będzie mi przykro , że nie założę munduru , że mogła się spełnić.
W grudniu 2016 r. zapisałam się do Osp. Nie było łatwo ale dałam radę. Pod koniec 2017 r. się wszystko zmieniło i moje światełko o rozwój w straży się znów zapalił. Jestem gotowa aby się rozwijać i na 100 % spełnić swoje powołanie.

Na blogu chce pokazać nie więcej jak wygląda życie w straży, chce pokazać ciężką prace w straży pożarnej a także chce wam pokazać oraz udowodnić , że kobiety również mogą działać oraz że dają radę pokonać swoje słabości. Znajdziecie również porady pożarnicze, che się zwami podzielić moimi zmaganiami w straży pożarnej .
Znajdziecie też inne ciekawe uwagi artykuły. Można powiedzieć , że to takie moje miejsce gdzie chce pokazać mój malutki świat.  9 komentarzy:

 1. Gratulacje i cieszę się, że spełniło się twoje marzenie >3

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje kochana!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje,że udaje ci się spełniać marzenia oby tak dalej :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, podziwiam i gratuluję ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super pomysł :) Jak się nie poddasz, to będzie żarło

  OdpowiedzUsuń
 6. No gratulacje :) jestem pod wrażeniem :)

  zapraszam :) psychonumery.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje! Byłam kiedyś w straży ale nie jeździłam na akcje gaśnicze itp. Brałam udział w zawodach i nawet to sprawiało mi przyjemność. Zawsze szanowałam strażaków :)

  http://staypositivebypaulen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Strażaczka , Blogger